ZAPYTAJ DOULĘ
ZAPYTAJ DOULĘ

Nie wiesz, co jeszcze spakować do torby porodowej?
Masz specjalne potrzeby i nie jesteś pewna, jak sobie z tym poradzić podczas porodu?

Zastanawiasz się, jakie kosmetyki wziąć ze sobą?
I czy jest coś, co sprawi, że poród będzie łatwiejszy?

Specjalnie dla klientek BAGIC
współpracujemy z doświadczoną doulą
Heleną Bielawską.
Helena asystowała w dziesiątkach porodów
i korzystała z setek toreb do szpitala.
Przez ponad dziesięć lat pracuje z kobietami w ciąży.

Poniżej możesz zadać swoje pytanie do Heleny.

Nazywam się Helena Bielawska i od wielu lat wspieram kobiety w ich macierzyństwie. W 2011 roku zostałam oficjalnie doulą, kończąc kurs w Fundacji Rodzić po Ludzku. Niedługo później zostałam członkinią założycielką Stowarzyszenia Doula w Polsce. Stale podnoszę swoje kompetencje, kształcąc się i poszerzając swoją wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

Jestem socjolożką, zafascynowaną ideą Rodzicielstwa Bliskości, ekspertką w rodzicielstwie opartym na relacji. Dzięki doświadczeniu własnego samodzielnego macierzyństwa, specjalizuję się również we wsparciu kobiet po rozstaniu. Przez kilkanaście lat aktywnie wspieram kobiety i ich rodziny, towarzysząc im w czasie ciąży, porodzie i połogu. Wierzę w naturalną kompetencję i moc kobiet, które pozwalają im stawać się najlepszymi matkami dla swoich dzieci. Moje działania, oparte na wiedzy i doświadczeniu, pomagają odkryć wewnętrzną siłę i sprawczość, a także dają poczucie zaopiekowania, obecność i troskę. Mam predyspozycje do nawiązywania unikalnego kontaktu z kobietami, dzięki czemu jestem w stanie odpowiedzieć na ich potrzeby i pozostać w bliskiej relacji w najbardziej intymnych chwilach.

Wierzę, że poród zmienia kobietę na zawsze. Dzięki przygotowaniu i wsparciu możemy sprawić, by był on doświadczeniem wzmacniającym i dobrym. Zawodowo współpracuję z Agnieszką Stein, Anną Czereszewską, Małgorzatą Jackowską, Martą Sikorską. Wspierałam organizację wakacyjnego Campu w Pasikoniach. Regularnie prowadzę warsztaty dla Fundacji Kreatywnej Edukacji, wspierając swoją wiedzą kursantów szkolenia gordonowskiego. Jestem też absolwentką kursów “Aktywna Szkoła Rodzenia” w Fundacji Rodzić po Ludzku oraz “Analizy więzi prenatalnej” (metoda wspierania przedurodzeniowej więzi między matką a dzieckiem) Lata doświadczeń pracy z kobietami zaoowocowało pojawieniem się marki “Matka w centrum”, którego celem jest celebracja macierzyństwa, dbanie o potrzeby mam, kobiet, które tak wiele sił i energii wkładają w opiekę nad dziećmi i ich wychowanie.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy Shoper Shopify SEO Shoper by cybersolus.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl