Strój do rodzenia

Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jedną z niezbędnych rzeczy do porodu, która znajduje się na każdej liście wyprawowej jest koszula do rodzenia. My stworzyłyśmy strój do rodzenia BAGIC. Ponieważ jak twierdzi większość rodzących i położnych koszule tak naprawdę niepraktyczne w tym wyjątkowym momencie. W trakcie porodu położna co chwila sprawdza wielkość rozwarcia, albo podłącza KTG, aby posłuchać maluszka. Dlatego co chwila taką koszulę trzeba podciągać prawie pod szyję i w rezultacie ląduje się się gołą pupą.

Dlatego w BAGIC postanowiłyśmy stworzyć strój, w którym będzie można wykonać KTG ze schowanymi czterema literami. Nasz strój do rodzenia jest dwuczęściowy. Spódniczka, zakrywa pupę i można dostosować jej szerokość dzięki napom. Albo błyskawicznie zrzucić z siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki rozcięciu nie krępuje ruchów, pozwala na rodzenie w każdej pozycji.

Bluzkę można szybko podciągnąć, aby zrobić KTG. Tył składa się dwóch warstw, które można z łatwością rozchylić, jeśli potrzebne jest wykonanie znieczulenia. Rozpinany z dwóch stron przód bluzki umożliwia kontakt skóra do skóry zaraz po porodzie (i przykrycie nią dzidzi) oraz karmienie noworodka.

Podczas testów nasz strój do rodzenia zebrał bardzo pozytywne opinie od rodzących ale też od położnych i lekarzy Wygląda na to, że nie tylko ułatwia poród rodzącym, ale także tym, którzy go wspierają!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl